هزینه عمل ماموپلاستی

هزینه عمل ماموپلاستی

هزینه عمل ماموپلاستی در سال ۱۴۰۲ نسبت‌ به سال‌ قبل کمی افزایش داشته اما همچنان نمی‌توان برای آن مبلغ دقیقی تعیین کرد. همچنین جراحان مختلف بر حسب کیفیت کار خود، محل انجام عمل و خدمات و امکاناتی که در اختیار فرد قرار می‌دهند، هزینه متفاوتی را برای عمل ماموپلاستی تعیین می‌کنند.

8 فاکتور تاثیرگذار بر هزینه عمل ماموپلاستی

هزینه عمل ماموپلاستی به عوامل متعددی وابسته است و پیش از مراجعه‌ به پزشک متخصص نمی‌توان در مورد آن نظر دقیق داد. اما شناخت عوامل موثر بر قیمت این عمل کمک می‌کند دید خوبی برای تصمیم‌گیری دراین‌باره داشته باشید. این عوامل عبارتند از:

1.  دستمزد جراح

اولین و یکی از موثرترین عوامل در هزینه عمل ماموپلاستی تخصص، تجربه، مهارت و کیفیت کارهایی است که پزشک ارائه می‌دهد. این فاکتور تفاوت قیمت زیادی را در عمل‌های ماموپلاستی ایجاد می‌کند اما این نباید باعث شود برای پرداخت هزینه کمتر جراح نامناسبی را برای عمل خود انتخاب کنید و ریسک اختمال درگیری با خطرات و عوارض ماموپلاستی را افزایش دهید. چراکه انتخاب جراح کاربلد و ماهر گام بسیار مهمی برای رسیدن به نتیجه ایده‌آل در عمل زیبایی محسوب می‌شود.

2. هزینه‌های تیم اتاق عمل و بیهوشی

بعد از دستمزد جراح بیشترین سهم از هزینه عمل ماموپلاستی متعلق به هزینه‌های اتاق عمل و تیم بیهوشی است. این هزینه نیز دربیمارستان و مراکز جراحی مختلف متفاوت میباشد . هرچه تیم اتاق عمل ماهرتر باشند و همکاری موثرتری باهم داشته باشند، نتیجه عمل بهتر خواهد بود.

3. هزینه‌های بیمارستان و مرکز جراحی

با توجه به کیفیت بالاتر خدمات و تجهیزات مورد استفاده در مراکز خصوصی، این مراکز به‌نسبت بیمارستان‌های دولتی هزینه بیشتری را دریافت می‌کنند. بسیار مهم است به مرکزی مراجعه کنید که بهترین عوامل را به‌کار گیرد و برای مراجعه‌کنندگان خود ارزش قائل باشد. همچنین پر واضح است که تجهیزات بیمارستان‌ها کامل‌تر از کلینیک‌ها است و جراحی در بیمارستان ایمن‌تر خواهد بود‌.

4. شرایط فرد و میزان تغییرات مورد نیاز

طبیعتا هرچه حجم سینه بیشتر و افتادگی شدید تر باشد در پی آن پيچيدگي عمل افزایش می یابد ولازم است هزینه بیشتری در نظر گرفته شود. همچنین ممکن است جراح لازم بداند جهت حصول نتیجه بهتر اقدامات اضافه تری حین جراحی انجام دهد که  این مورد را پزشک متخصص می‌تواند مدنظر قرار دهد و برحسب آن هزینه خود را برای انجام عمل ماموپلاستی معین کند.

5. هزینه سونوگرافی و آزمایشات قبل از عمل

پیش از عمل شرایط سلامت شما به‌طور کامل مورد بررسی قرار می‌گیرد و ممکن است نیاز باشد سونوگرافی و ماموگرافی و همچنین آزمایشات تخصصی را جهت بررسی بیشتر انجام دهید.

6. هزینه داروی بیهوشی و الزامات عمل

علاوه ‌بر داروی بیهوشی ممکن است درخواست پمپ درد کنید که هزینه خاصی دارد . همچنین در ماموپلاستی افزایشی لازم است هزینه‌ای را نیز برای خرید پروتز سینه   پرداخت کنید.

7. هزینه گن بعد از عمل

گن مخصوص یا سوتین ماموپلاستی حدود یک میلیون تومان هزینه را بر هزینه عمل ماموپلاستی می‌افزاید. این گن برای فرم‌دهی بهتر سینه‌ها، جلوگیری از رشد بیش‌از حد، رعایت مراقبت‌های بعد از کوچک کردن سینه و همچنین جلوگیری از کشیدگی آن‌ها الزامی است.

8. هزینه پاتولوژی

در عمل کوچک کردن سینه ماموپلاستی کاهنده لازم است بافت برداشته شده برای بررسی به آزمایشگاه فرستاده شود که به هزینه جراحی اضافه میکند.

هزینه عمل ماموپلاستی در تهران 1402

هزینه عمل ماموپلاستی در تهران متفاوت از سایر مناطق و شهرستان‌ها است. این هزینه را زمانی می‌توانید تعیین کنید که پزشکی متخصص و ماهر که در تهران فعالیت می‌کند را پیدا نمایید. تجربه، مهارت و سابقه کار وی بیشترین تاثیر را در هزینه عمل خواهد داشت. در نهایت نیز مرکزی معتبر و حرفه‌ای را برای عمل خود انتخاب کنید که بهترین تجهیزات و امکانات را دارا باشد و بتواند نیازهای شما را برای کسب بهترین نتیجه برآورده سازد.

برای دریافت نوبت و مشاوره با دکتر طاهری با شماره ۰۹۳۶۴۴۴۶۵۷۸ تماس گرفته یا از طریق تلگرام در ارتباط باشید.

در پایان بدانید که…

هزینه عمل ماموپلاستی به عوامل متعددی وابسته است که در طول این نوشته با مهم‌ترین آنها آشنا شدیم. برای اطلاع از قیمت دقیق این فرآیند کافیست پزشکی حاذق و باتجربه را پیدا کنید و با سوابق کامل سلامتی نزد ایشان مراجعه نمایید. برای انجام عملی کم‌عارضه و موثر به جراح حرفه‌ای و دارای تجربه لازم و کافی در انجام جراحی های زیبایی سینه مراجعه کنید.

*~ سوالات متداول هزینه عمل ماموپلاستی ~*

  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط