متخصص بواسیر خانم در تهران

متخصص هموروئید خانم غرب تهران

بواسیر یا هموروئید یکی از بیماری های شایع است که به دلایل متعددی مانند یبوست، چاقی و بارداری رخ می دهد. بواسیر در خانم ها اغلب در دوران بارداری یا افزایش وزن اتفاق می افتد. بسیاری از زنان به علت احساس شرم از معاینه این بیماری تمایلی به مراجعه متخصصان مرد ندارد، لذا به دنبال دکتر بواسیر خانم در تهران هستند. خوشبختانه پزشکان و جراحان باتجربه در حوزه درمان بواسیر وجود دارد و می توان به دکتر بتول طاهری به عنوان متخصص هموروئید خانم در غرب تهران اشاره کرد. ما در این مقاله قصد داریم به بررسی ویژگی های بهترین دکتر بواسیر خانم در تهران بپردازیم، لذا تا انتها همراه ما باشید.

بهترین پزشک متخصص هموروئید خانم کیست؟

به طور کلی، متخصص همورئید پزشکی است که در زمینه بررسی، تشخیص و درمان بیماری بواسیر، شقاق و بیماری های مقعد ی تخصص و تبحر کافی دارد. لازم به ذکر است که اکثر جراحان و پزشکان هموروئید، متخصص جراحی عمومی هستند که در طی ۴ سال دوره تخصص پزشکی آموزش های لازم و کافی جهت درمان و جراحی بیماریهای نشیمنگاه را کسب کرده اند. دکتر بتول طاهری، متخصص جراحی عمومی به عنوان پزشک متخصص هموروئید خانم در غرب تهران فعالیت میکند.

نگاه سریع به ویژگی متخصص هموروئید خانم
تخصص:متخصص جراحی عمومی
حوزه درمانی:درمان هموروئید
درمان شقاق مقعدی
درمان کیست مویی
تشخیص و درمان سایر بیماری های مقعدی
روش های درمانی:درمان دارویی هموروئید
درمان با لیزر
جراحی بواسیر
ویژگی های
دکتر بواسیر خانم:
داشتن تخصص و مهارت بالا
توانایی جراحی های مدرن با تکنیک های جدید
تشخیص و درمان مناسب
ارائه روش های پیشگیری از عود مجدد بیماری

دکتر طاهری به عنوان یک متخصص جراح عمومی می تواند انواع بواسیر از جمله بواسیر داخلی، هموروئید خارجی، هموروئید ترومبوزه و فیستول وشقاق مقعدی و دیگر بیماریهای نشیمنگاه را تشخیص و درمان کند یا در صورت لزوم با پیشرفته ترین متدهای جراحی و با استفاده از لیزر به درمان این بیماریها اقدام نماید .

جهت مشاوره رایگان با دکتر بتول طاهری، متخصص هموروئید با شماره ۰۹۳۶۴۴۴۶۵۷۸ در ارتباط باشید.

بیوگرافی دکتر بتول طاهری متخصص هموروئید

دکتر بتول طاهری متخصص جراحی عمومی، فارغ التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه شهید بهشتی و فارغ التحصیل دوره تخصصی جراحی عمومی از دانشگاه تهران هستند. در حال حاضر ایشان بیش از دو دهه است که در حوزه های زیبایی و درمانی فعالیت دارند که عبارتند از:

 • درمان و جراحی بواسیر
 • درمان بیماری های نشیمنگاه
 • جراحی زیبایی سینه
 • جراحی زیبایی شکم
 • تشخیص سرطان سینه
 • تزریق های زیبایی
 • جراحی توده ها و ضایعات پوستی

وظیفه اصلی پزشک متخصص هموروئید چیست؟

از مهمترین وظایف پزشک متخصص هموروئید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

↲ تشخیص بیماری هموروئید و مشخص کردن مراحل بیماری

یکی از اولین کارهای پزشک متخصص هموروئید، تشخیص بیماری و مشخص کردن مراحل آن است. برای این کار، دکتر بواسیر خانم باید با دقت تار یخچه بیماری، علائم، و سابقه پزشکی بیمار را بررسی کند و با انجام معاینات فیزیکی و تست های تشخیصی مراحل بیماری را مشخص کند.

↲ درمان هموروئید

درمان هموروئید می تواند شامل ترکیبی از روش های مختلف از جمله دارویی، جراحی، تغییرات در رژیم غذایی و شیوه زندگی باشد. پزشک متخصص هموروئید باید با توجه به شدت بیماری و مراحل آن، روش دارویی، عمل جراحی یا ترکیبی از این دو را پیشنهاد دهد.

عدم درمان بواسیر

مشاوره و راهنمایی

پزشک متخصص هموروئید خانم به بیمارانش در مورد رژیم های غذایی مناسب، شیوه زندگی سالم و عادات بهداشتی همچون ورزش و توقف سیگار راهنمایی می کند. همچنین او باید درباره مراقبت ها ی لازم بعد از عمل جراحی (درصورت نیاز) و مراقبت های روزانه بیمار را راهنمایی کند.

ارائه نکات تغذیه ای

تغذیه مناسب برای درمان بواسیر بسیار مهم است .دکتر بواسیر خانم باید با بیمارانش در مورد نکات تغذیه ای متناسب با بیماری هموروئید مانند مصرف مواد غذایی حاوی فیبر، آب، اسید فولیک و ویتامین C صحبت کند.

دستورالعمل هایی برای پیشگیری

پزشک متخصص هموروئید باید به بیمارانش توصیه هایی در خصوص پیشگیری از بروز بیماری بواسیر مانند انجام مراقبت ها ی بهداشتی، تغییر در عادات غذ ایی و ورزش منظم ارائه بدهد.

پیگیری و مراقبت پس از عمل

متخصص هموروئید خانم باید شرایط بیمارانش را بعد از عمل جراحی پیگیری کند و نکات مربوط به درمان و مراقبت ها ی بعد از عمل را در اختیار آن ها قرار دهد. همچنین پزشک باید بعد از عمل جراحی معاینات دوره ای بیمار، هرگونه علائم نامطلوب بعد از عمل را زیر نظر داشته باشد.

بهترین متخصص هموروئید خانم غرب تهران

چه زمانی باید به پزشک متخصص بواسیر خانم مراجعه کرد؟

اگر چه هموروئید ممکن است، بدون درمان دارویی بهبود یابد، اما در برخی موارد مانند بواسیر در بارداری یا مشاهده برخی علائم، مراجعه به پزشک بسیار حائز اهمیت است. به طور کلی، با توجه به نوع بواسیر، علائم و نشانه های آن نیز متفاوت است. با این حال در صورت مشاهده علائم زیر خانمهای محترم میتوانندبه دکتر بواسیر خانم در تهران مراجعه کنند:

 • درد به هنگام اجابت مزاج
 • تورم در اطراف مقعد
 • یک برآمدگی دردناک در اطراف مقعد
 • تحریک یا خارش در ناحیه مقعد
 • خونریزی از مقعد
 • درد شدید مقعد
 • احساس یک توده سفت در مقعد
تشخیص علائم هموروئید

در صورت تداوم علائم این بیماری یا مشاهده خونریزی شدید به همراه درد به متخصص هموروئید خانم در غرب تهران مراجعه کنید. توجه داشته باشید عوارض عدم درمان بواسیر می تواند مشکلات جدی تری را برای فرد ایجاد کند.

ویژگی های جراح بواسیر خانم

ویژگی های متخصص و جراح هموروئید خانم در تهران عبارتند از:

 • تجربه کافی در درمان هموروئید
 • داشتن دانش و تخصص لازم در زمینه بیماری بواسیر
 • مهارت و توانایی در استفاده از تکنیک های جراحی مدرن مانند جراحی هموروئید با لیزر
 • آگاهی کامل از تشخیص، پیشگیری و درمان بیماری هموروئید
 • توانایی در برقراری ارتباط موثر با بیماران و تفهیم مسائل به آنها
 • به روز بودن دانش و آشنایی با روش های جدید درمانی
 • اتخاذ رویکرد و طرح درمانی شخصی سازی شده برای هر بیمار بر اساس نیازهای آنها

در نهایت…

اگر چه ممکن است، بواسیر در افراد مختلف بدون درمان پزشکی بهبود یابد، اما در برخی مواقع نیاز به مداخلات پزشکی دارد. از آنجایی این بیماری در زنان نیز رخ می دهد، انتخاب متخصص بواسیر خانم اهمیت پیدا خواهد کرد. دکتر بتول طاهری، متخصص جراحی عمومی، سال هاست که به عنوان متخصص هموروئید خانم غرب تهران فعالیت می کنند. خوشبختانه ایشان خدمات متعددی در خصوص درمان بیماری های مقعدی از جمله درمان با دارو و جراحی بواسیر و لیزر هموروئید را با روش های مختلف انجام می دهند. چنانچه به دنبال پزشک متخصص بواسیر خانم در تهران هستید، می توانید با دکتر بتول طاهری در ارتباط باشید.

*~ سوالات متداول برای انتخاب دکتر بواسیر خانم در تهران ~*

6 پاسخ
  1. با سلام
   از آنجایی که باردار هستید بهتر است با مشورت پزشک دارو مصرف کرده و از مصرف خودسرانه دارو خودداری کنید.

  1. با سلام
   جراحی هموروئید با لیزر در هر سنی انجام می شود، اما باید تشخیص داد که آیا جراحی با لیزر موثر است یا خیر. به منظور انتخاب روش جراحی باید معاینه حضوری انجام شود.

 1. من ده روز سزارین کردم و الان چهار روز هموروئید زده بیرون و التهاب بدی پیدا کرده پماد آنتی هموروئید به صورت موضعی استفاده میکنم هیچ تاثیری در درمانش نداشت میشه راهنماییم کنید

  1. با سلام
   حتما باید معاینه بشید تا اقدام لازم برای شما انجام بشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط